Monday, September 30, 2013

Udoskonalone komentowanie w YouTube

Słyszeliście już o zmianach w komentarzach na YouTube? W najbliższym czasie wy zyskacie lepsze narzędzia do moderacji, a Wasi odbiorcy – lepszy widok komentarzy, które będą teraz wyświetlane w postaci interesujących rozmów. Wasze komentarze i komentarze osób, które są ważne dla Waszych odbiorców, będą wyświetlać się na górze rozmowy. Zyskacie też możliwość blokowania konkretnych słów i osób oraz wstępnego zatwierdzania osób, których wkład w rozmowę cenicie.
Te funkcje są już dostępne na kanałach na kartach Dyskusja – zachęcamy do ich wypróbowania! Planujemy też wprowadzić je do końca roku na wszystkich stronach odtwarzania filmów i w wersji dla komórek.

Jak wypróbować nowe funkcje już dziś:
  1. Połącz swoje konto YouTube ze stroną lub profilem Google+: zobacz instrukcje.
  2. Włącz kartę Dyskusja na swoim kanale: zobacz instrukcje.
  3. Wypróbuj nowe funkcje, które pozwalają zachęcać odbiorców do kontaktu, takie jak dodawanie +wzmianek o nich czy udostępnianie linków do filmów w komentarzach.
  4. Dostosuj swoje ustawienia moderowania kanału, aby już dziś sprawdzić, jak wpływają  na zawartość karty Dyskusja. Gdy wprowadzimy nową funkcję komentarzy w całym YouTube, te ustawienia pomogą Ci sprawniej dbać o jakość rozmów o Twoich filmach.
Po wypróbowaniu tej funkcji zajrzyj na stronę społecznościową dotyczącą integracji YouTube i Google+ i podziel się z nami opinią.

4 comments: