Thursday, February 21, 2013

Kilka słów o generowaniu przychodów

Cały czas staramy się przekazywać Ci najnowsze wskazówki i informacje, które mogą pomóc Ci jak najlepiej korzystać ze swojego konta YouTube. Jedną z korzyści, jakie oferujemy dla naszych partnerów, jest możliwość zarabiania na przesyłanych materiałach. Poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych metod i wskazówek, które pomogą Ci lepiej poznać proces generowania przychodów. W dalszej części tego posta znajdziesz odpowiedzi na kilka najczęstszych pytań i sugestie dotyczące zwiększania przychodów w YouTube.

Pamiętaj o tych podstawowych zasadach zarabiania:

 • Utwórz konto AdSense. Utworzenie konta AdSense i powiązanie go z kontem YouTube nie jest konieczne do włączenia opcji zarabiania na filmach i wyświetlania reklam. Bez tego nie można jednak otrzymywać zapłaty.
 • Włącz odpowiednie formaty reklam. Skonfiguruj domyślne ustawienia i zezwól na wyświetlanie wszystkich typów reklam odpowiednich dla Twoich filmów.
 • Sprawdź symbol zarabiania obok filmu.
  • Filmy z szarym przyciskiem „$” nie mają jeszcze włączonej funkcji generowania przychodów.
  • W filmach z zielonym przyciskiem „$” funkcja zarabiania została już włączona.
  • Jeśli obok filmów widzisz symbol „!”, możliwe, że musisz podać YouTube dodatkowe informacje, zanim będziesz mógł na nich zarabiać. Zajrzyj do swojego Menedżera filmów i sprawdź pocztę e-mail.
 • Zanim włączysz funkcję zarabiania, upewnij się, że posiadasz prawa do komercyjnego wykorzystania treści.
  • Bądź kreatywny – twórz własne, niepowtarzalne materiały dźwiękowe i wizualne.
  • Jeśli chcesz zarabiać na filmie zawierającym materiały audio lub wideo, które nie zostały utworzone przez Ciebie, musisz uzyskać od ich autora wyraźne pisemne pozwolenie na ich komercyjne wykorzystanie. Jeśli masz pisemne pozwolenie na wykorzystanie materiałów innej osoby, pamiętaj, by o nim poinformować/dołączyć je podczas publikowania filmu i w odpowiedzi na prośbę o podanie informacji niezbędnych do włączenia funkcji generowania przychodów.
  • Korzystaj z muzyki udostępnianej bezpłatnie, której można używać w celach komercyjnych, i sprawdzaj licencje wszystkich dołączanych materiałów audio.
  • Pamiętaj, że powołując się na dozwolony użytek, stąpasz po grząskim gruncie. Nie zakładaj, że możesz zarabiać pieniądze na materiałach innych osób tylko dlatego, że według Ciebie ich wykorzystanie podlega przepisom o dozwolonym użytku.
Na późniejszym etapie pamiętaj, aby:
 • Dbać o dobrą opinię konta AdSense. Zachęcanie widzów do klikania reklam oraz samodzielne ich klikanie jest surowo zabronione. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 • Upewnić się, że masz prawa do komercyjnego wykorzystania materiałów. Kupienie utworu, gry lub programu nie oznacza, że posiadasz prawa do zarabiania na nich. Roszczenie praw do treści, które do Ciebie nie należą, może wiązać się z poważnymi konsekwencjami.
 • Tworzyć treści dla wszystkich – takie, które będą odpowiadać reklamodawcom. Pamiętaj, że niektóre reklamy są kierowane do rodzin i zapewne tacy reklamodawcy nie będą chcieli, aby ich reklamy pojawiały się obok filmów zawierających wulgaryzmy, treści obraźliwe bądź poniżające inne osoby słowa lub obrazy.
 • Przeczytać nasze zasady. Upewnij się, że znasz nasze zasady walki ze spamem, i nie spamuj swoich widzów.
 • Stosować sprawdzone metody budowania grona odbiorców opisane w Poradniku dla twórców. Pozwolą Ci one poszerzyć grono fanów, zwiększyć liczbę wyświetleń oraz wydłużyć czas oglądania. Używanie wprowadzających w błąd tagów, miniatur i metadanych może zniechęcić fanów, skrócić czas oglądania filmów i wpłynąć na Twoje zarobki.
Jeszcze raz dziękujemy za Twój aktywny udział w społeczności partnerów YouTube. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki Ci się przydadzą. Jeśli masz dodatkowe pytania, skorzystaj z zasobów udostępnianych przez YouTube. Porady dotyczące generowania przychodów i sprawdzone metody budowania grona odbiorców znajdziesz w Centrum pomocy YouTube, Poradniku dla twórców, na Forum dla partnerów, w Centrum twórców, na kanale wsparcia partnerów oraz na blogu twórców YouTube.

Vasiliki Kanistra & Devon Storbeck,, YouTube Partner Support, ostatnio oglądała „Kittens On The Beat”.

5 comments:

 1. Most of the new blogger are do not know How To Become A Professional Blogger, they are just trying to do blogging generally and want to earn money with their blog.

  Maximum blogger are selected Google adsense which is well known and some of the people are applying to do Affiliate marketing. But there is one most important thing, which is they all are do not know about the Difference Between Affiliate Marketing And Google Adsense. They are trying to earn money.

  Maximum new bloggers first intention is he wants to earn to do blogging with his blog. What is happen if they are not know the way to Increase Earnings By Blogging.

  I want to say one important thing that social media can play a vital rule to get more traffic and most unique visitor. You have to follow some tips to get more traffic. Most of the people choose Facebook to increase more traffic. Must have read this to know some proven way to Increase Facebook Like.

  ReplyDelete
 2. Co w wypadku, gdy przy moich filmach nie ma "$"?

  ReplyDelete
 3. Berikut kami akan membahas tentang bagai mana cara memperbesar penis dengan hasil cepat dan aman tanpa operasi

  jika anda ingin memperbesar penis dengan hasil cepat,aman tanpa operasi itu mudah anda bisa pilih cara memperbesar penis dengan salah satu obat pembesar penis herbal seperti Neosize xl | obat Vimax | Vigrx Plus original

  jika anda riskan konsumsi obat pembesar penis anda bisa pilih jalan lain seperti metode trapi ( pemakaian luar ) kami juga punya solusinya anda harus punya alat pembesar penis sejenis vacum penis atau Vimax Extender dan Pro Extender

  Berikut penjelasan kami :

  Apa Neosize Xl itu : Neosize Xl

  Apa Vimax Asli itu : Vimax Asli Canada

  Apa Vigrx Plus itu : Vigrx Plus

  Apa Vacum Penis Itu : Vacum Penis

  Apa Vimax Extender itu : Vimax Extender Asli

  Apa Pro Extender itu : Pro Extender

  Sekarang anda bisa tau rahasia cara memperbesar penis dengan aman tanpa operasi.selamat mencoba.

  ReplyDelete

 4. kini kami akan bahas tentang kesehatan dan kecantikan perawatan tubuh maupun pengobatan secara alami :

  Berikut : obat peninggi badan

  Berikut : obat pembesar payudara

  Berikut : cara merontokan bulu permanen

  Berikut : obat pelangsing badan

  Berikut : cara sehat alami

  Berikut : cara mempercantik wajah dan tubuh

  Berikut : obat penggemuk badan

  Berikut : cara mengobati ejakulasi dini

  Berikut : Obat penyubur seperma

  Berikut : penis bendera

  Berikut : Alat Pembesar Payudara

  Berikut : Obat kuat

  Berikut : perangsang wanita

  Berikut : alat bantu sex pria

  Berikut : alat bantu sex wanita

  Berikut : boneka full body

  Berikut : Cara memperbesar penis

  Berikut : Oil pembesar penis

  Berikut : Celana Hernia

  Berikut : vimax original

  Berikut : ciri vimax asli

  TERIMA KASIH

  ReplyDelete

 5. Obat Kuat

  Thank you for sharing in this article

  I can learn a lot and could also be a reference

  I am happy to find your website and can join to comment

  I think is very valuable to be able to read your writing, and on this occasion will I use for my reference source

  Thank you so much for sharing, I hope you continue to write spirit next topic

  >> Obat pembesar penis <<

  ReplyDelete