Tuesday, November 12, 2013

YouTube prezentuje: Fan Finder

Wszystkie świetne kanały są współtworzone przez zaangażowanych odbiorców. Dlatego kilka miesięcy temu wprowadziliśmy narzędzie “Najlepsi odbiorcy”, umożliwiając Ci interakcję z najaktywniejszymi widzami. Teraz przedstawiamy Fan Findera, który wyszuka i nieodpłatnie pozyska nową publiczność dla Twojego kanału.

Fan Finder analizuje interakcje widzów z milionami kanałów na YouTube, by dotrzeć do osób, które mogą być potencjalnie zainteresowane Twoimi filmowymi propozycjami. Sprytne, prawda? Prezentacja Twojego kanału odbywa się za pomocą reklamy wideo TrueView, którą widzowie mogą pominąć po upływie 5 sekund. Jeżeli chcesz wypróbować, jak to działa, stwórz autoreklamę, wgraj ją na swój kanał i prześlij do Fan Findera. Rozpowszechnimy ją nieodpłatnie, a Ty zyskasz szansę nawiązania kontaktu z nowymi odbiorcami.

Oto kilka przydatnych wskazówek do stworzenia skutecznej autoreklamy:
 1. Niech reklama Twojego kanału będzie zwięzła i zajmująca: przedstaw widzom jego zawartość – nie zakładaj, że już kiedyś o nim słyszeli. Pamiętaj, że Twój przekaz będzie prezentowany w TrueView, który umożliwia pominięcie reklamy już po 5 sekundach. Warto od razu przejść do sedna. 
 2. Pamiętaj o dostarczeniu rozrywki: zazwyczaj lepiej jest pokazać, o czym jest Twój kanał, niż o tym opowiedzieć. Jeżeli specjalizujesz się w tematyce komediowej – bądź zabawny. Jeżeli Twoim żywiołem jest muzyka – unikaj ciszy. Wiesz, w czym rzecz.
 3. Zadbaj o wyrazisty przekaz: koncentruj się na specyfice swojego kanału i na powodach, dla których warto się nim zainteresować lub subskrybować jego zawartość. 
 4. Wezwij do działania w czytelny sposób: określ, czego oczekujesz od swoich widzów. Napisz to i zawrzyj w reklamie swojego kanału. Nie zapomnij też wyjaśnić, na czym polega subskrypcja (na przykład: „Chcesz zobaczyć więcej? Subskrybuj tutaj”). 
 5. Branding ma znaczenie: upewnij się, że Twój komunikat jest klarowny i konsekwentnie go powtarzaj. Celem jest zapamiętanie Twojego kanału przez kolejnych widzów. 
Odwiedź www.youtube.com/fan_finder, by dowiedzieć się więcej i obejrzeć parę świetnych przykładów reklamujących kanały użytkowników.

Zespół YouTube

5 comments:

 1. Get a list of top 8 Licensed, Insured, Pre-screened & Reliable Packers and Movers, and Movers and Packers. Request free quotes to compare and select the best one.
  Packers and Movers bangalore
  Packers and Movers pune
  Packers and Movers delhi
  Packers and Movers gurgaon
  Packers and Movers noida

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. Berikut kami akan membahas tentang bagai mana cara memperbesar penis dengan hasil cepat dan aman tanpa operasi

  jika anda ingin memperbesar penis dengan hasil cepat,aman tanpa operasi itu mudah anda bisa pilih cara memperbesar penis dengan salah satu obat pembesar penis herbal seperti Neosize xl | obat Vimax | Vigrx Plus original

  jika anda riskan konsumsi obat pembesar penis anda bisa pilih jalan lain seperti metode trapi ( pemakaian luar ) kami juga punya solusinya anda harus punya alat pembesar penis sejenis vacum penis atau Vimax Extender dan Pro Extender

  Berikut penjelasan kami :

  Apa Neosize Xl itu : Neosize Xl

  Apa Vimax Asli itu : Vimax Asli Canada

  Apa Vigrx Plus itu : Vigrx Plus

  Apa Vacum Penis Itu : Vacum Penis

  Apa Vimax Extender itu : Vimax Extender Asli

  Apa Pro Extender itu : Pro Extender

  Sekarang anda bisa tau rahasia cara memperbesar penis dengan aman tanpa operasi.selamat mencoba.

  ReplyDelete

 4. kini kami akan bahas tentang kesehatan dan kecantikan perawatan tubuh maupun pengobatan secara alami :

  Berikut : obat peninggi badan

  Berikut : obat pembesar payudara

  Berikut : cara merontokan bulu permanen

  Berikut : obat pelangsing badan

  Berikut : cara sehat alami

  Berikut : cara mempercantik wajah dan tubuh

  Berikut : obat penggemuk badan

  Berikut : cara mengobati ejakulasi dini

  Berikut : Obat penyubur seperma

  Berikut : penis bendera

  Berikut : Alat Pembesar Payudara

  Berikut : Obat kuat

  Berikut : perangsang wanita

  Berikut : alat bantu sex pria

  Berikut : alat bantu sex wanita

  Berikut : boneka full body

  Berikut : Cara memperbesar penis

  Berikut : Oil pembesar penis

  Berikut : Celana Hernia

  Berikut : vimax original

  Berikut : ciri vimax asli

  TERIMA KASIH

  ReplyDelete