Friday, January 17, 2014

Wszystkie komentarze w jednym miejscu

Wiele osób mówiło nam, że do zarządzania komentarzami używa skrzynki odbiorczej w YouTube. Musimy przyznać, że usunięcie tej funkcji w nowym systemie komentarzy, który zmienił sposób powiadamiania o nowych komentarzach, nie było dobrym pomysłem.
Wiadomo, jak ważne jest utrzymywanie kontaktu z widzami w YouTube. Dlatego przyspieszyliśmy prace nad nową stroną zarządzania komentarzami, na której będzie można je przeglądać, moderować i odpowiadać na nie. Efekty można zobaczyć na youtube.com/comments.


Teraz w jednym miejscu możesz łatwo usuwać i odpowiadać na komentarze, oznaczać te, które są spamem lub naruszają zasady, głosować na fajne filmy i przechodzić do stron odtwarzania filmów. Strona umożliwia też szybką nawigację między komentarzami opublikowanymi na kanale, komentarzami, które oczekują na zatwierdzenie przez menedżera, oraz komentarzami, które zostały oznaczone jako spam.
Już niedługo pojawią się na niej nowe funkcje, między innymi odpowiadanie w tekście i rozwijanie listy wszystkich odpowiedzi.

Patrick Doyle, Engineer, ostatnio oglądał „The Starch Solution”, dr John McDougall.

No comments:

Post a Comment