Friday, December 20, 2013

Od zaraz: Transmisja na żywo w YouTube

W ciągu ostatniego roku na wielu kanałach YouTube z kategorii muzyka, gry, sport, wiadomości i innych, twórcy chętnie korzystali z funkcji transmisji na żywo – pozwala ona zapewnić widzom wspaniałe wrażenia i zyskać nowych odbiorców.
Od teraz transmisje na żywo będą mogły prowadzić wszystkie kanały, które mają zweryfikowane konto i dobrą opinię. Funkcja będzie stopniowo udostępniana w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jeśli chcesz sprawdzić, czy masz już do niej dostęp, wejdź na swoim koncie na stronę Funkcje. Możesz też zaczekać, aż Wydarzenia na żywo pojawią się w Twoim Menedżerze filmów.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci kontakt z odbiorcami, umożliwiliśmy rozpoczynanie Hangoutów nadawanych na żywo w Google+ bezpośrednio w Menedżerze wydarzeń na żywo YouTube. Dzięki temu możesz łatwo zacząć rozmowę z odbiorcami na żywo, a także w prosty sposób zaprosić ich do udziału w programie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dobrze przygotowywać wydarzenie na żywo, przeczytaj porady i wskazówki w Poradniku dla twórców YouTube.

Satyajeet Salgar, Product Manager, i Tim James, Software Engineer – ostatnio obejrzeli „Trick Shot Titus 3

2 comments: